!!! REGISTRACE !!!

Chceš se registrovat jako STUDENT nebo jako PROFESOR ?? Registrace jsou otevřené po celý školní rok !!
Můžete se zaregistrovat i jako jiný zaměstnanec hradu. Jelikož jsem líná dělat na zaměstnance zvlášť registrační formulář :D  Tak mi stačí napsat na email
registrace-bradavice@seznam.cz a do emailu napsat jakého zaměstnance chcete (níže jsou vypsána volná místa), jméno zaměstnance (nesmí být z HP - Madame Pomfreyová nesmí být !! ), věk zaměstnance, důvod proč chcete být právě zvoleným zaměstnancem, jaké máte zkušenosti s RPG (podmínkou je minimálně 1 rok hraní na mé nebo i na jiné RPG škole)..

 

VOLNÁ MÍSTA


Ošetřovatel/ka - 2 místa

Školník/školnice - 1 místo

Psycholožka/psycholog - 2 místa 

 

 

Nově se můžete ucházet o místo "SPRÁVCE WEBU"

Nevěděla jsem jak jinak to nazvat. Jedná se o výpomoc s webem a školou. Může vás být klidně víc - někdo bude mít na starost spravování obyvatel, někdo bude spravovat učebny, někdo třeba rozvrh hodin a někdo mi může alespoň radit co mám změnit na webu (nebo na škole) aby to bylo hezčí/lepší a nebo jak mám nalákat nové studenty či profesory.
 


Co mám udělat abych se ucházel/a o místo?

 
Na email registrace-bradavice@seznam.cz mi napište jaké máte zkušenosti s grafikou, svůj web/blog abych věděla jak na tom s tou grafikou a webem jako takovým jste (kdo nemá web/blog tak mi pošlete ukázkovej design nebo obrázek - LOGO naší školy.
Pak už stačí jen čekat jestli vás přijmu :-)